اگر قصد سرمایه گذاری در جراحی لابیاپلاستی را دارید، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. این مهم است که در مورد مهارت ها و تجربه جراح خود، کیفیت کلینیک و آموزش کارکنان تحقیق کنید و این سوال را بپرسید: “هزینه لابیاپلاستی در انگلستان چقدر است؟”

هزینه لابیاپلاستی در انگلستان چقدر است؟
هزینه جراحی لابیاپلاستی در سراسر انگلستان متفاوت است. هزینه های کلی به جراح، کلینیک، محل، داروی بیهوشی و نوع عمل لابیاپلاستی که نگرانی های شما را برطرف می کند، بستگی دارد.

قیمت‌ها در بسیاری از بیمارستان‌ها و کلینیک‌های خصوصی ممکن است مبهم و درک آن دشوار باشد. ممکن است هزینه های پنهانی وجود داشته باشد که در قیمت عنوان لحاظ نشده باشد. برخی از مشاوره‌ها، هزینه‌های متخصص بیهوشی، مراقبت‌های پس از درمان، داروها و پیگیری‌ها گاهی ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.

وب سایت NHS بیان می کند که:

“در انگلستان، جراحی لابیاپلاستی حدود 2000 پوند تا 4000 پوند هزینه دارد، به علاوه هزینه مشاوره یا مراقبت های بعدی که ممکن است در قیمت لحاظ نشود.”

رزرو مشاوره رایگان
لابیاپلاستی چیست؟
لابیاپلاستی جراحی است که برای کاهش اندازه لب‌های فرج داخلی شما به منظور کوچک‌تر کردن، متعادل‌تر کردن آن‌ها و قرار گرفتن آن‌ها در لب‌های بزرگ‌تر و بیرونی انجام می‌شود. لابیاپلاستی به عنوان جراحی کاهش لابیا مینور نیز شناخته می شود.

جراحی لابیاپلاستی لابیا مینور ناهموار یا بزرگ را درمان می کند. لابیای بزرگ، نامتقارن یا آویزان می تواند اعتماد به نفس جنسی شما را تحت تاثیر قرار دهد و در لباس های تنگ ظاهری غیر جذاب داشته باشد. جراحی لابیاپلاستی می تواند تصویر بدن، عزت نفس و زندگی جنسی شما را بهبود بخشد.

هنگام بررسی هزینه های لابیاپلاستی چه نکاتی را باید در نظر گرفت
هنگام بررسی هزینه های جراحی لابیاپلاستی مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. علاوه بر مقایسه قیمت سرفصل، باید هزینه های اضافی پنهان را نیز بررسی کنید. به این فکر کنید:

قیمت لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود؟ آیا مشاوره های بعدی، هزینه های متخصص بیهوشی، داروها و اصلاح عوارض شامل می شود؟
آیا جراحی لابیاپلاستی به اهداف درمانی شما خواهد رسید؟ به بررسی ها و بررسی ها قبل و بعد از تصاویر که نتایج عملیات را نشان می دهد نگاه کنید.
در مورد آموزش و تجربه جراح خود تحقیق کنید. به دنبال جراحانی باشید که در انجمن های معتبر زیبایی و جراحی زیبایی مانند انجمن جراحان پلاستیک زیبایی بریتانیا (UKAAPS) ثبت نام کرده اند.
ابتدا ایمنی را در نظر بگیرید: سلامت، ایمنی و رفاه خود را برای یک معامله ارزان‌تر به خطر نیندازید. برای کلینیک های انگلستان، به گزارش های کمیسیون کیفیت مراقبت نگاه کنید. توریسم جراحی زیبایی ممکن است ارزان به نظر برسد و به نظر می رسد مقرون به صرفه باشد، اما به این فکر کنید که در صورت بروز عوارض چگونه از پیگیری و پشتیبانی متخصص برخوردار خواهید شد.

لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟
جراحان زیبایی لابیاپلاستی را با بی حسی موضعی انجام می دهند. آنها از کرمی برای بی حس کردن لابیا استفاده می کنند، سپس با دقت بی حسی موضعی را تزریق می کنند تا اطمینان حاصل شود که شما راحت و بدون درد هستید.

بسته به آناتومی شما، جراح هرگونه بافت بزرگ یا ناهموار لبی را برش می‌دهد یا یک بخش گوه‌شکل از لب‌های شما را برمی‌دارد. سپس با استفاده از بخیه های ظریف که به طور طبیعی در طول زمان حل می شود، برش را بخیه می زنند.

مشاور شما مطمئن می شود که جای زخم در چین های طبیعی فرج شما قرار دارد، بنابراین حتی بدون موهای ناحیه تناسلی نیز باید محتاطانه باشد.

هزینه لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود؟
هزینه های لابیاپلاستی احتمالاً شامل موارد مختلفی از طیف وسیعی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می شود. در Bella Vou هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد. قیمت لابیاپلاستی شامل:

هزینه مشاوره اولیه
ارزیابی های قبل از جراحی
حق الزحمه جراح
هزینه بیهوشی، بیهوشی و کمک بخش عمل (در صورت نیاز)
امکانات و تجهیزات تئاتر
هر دارویی که لازم باشد
مراقبت های پرستاری و حمایت از مراقبت های بهداشتی قبل، حین و بعد از جراحی
قرار ملاقات های بعد از مراقبت و پیگیری کلینیک
بررسی کلینیک زخم و پانسمان
اگر مشکلی دارید یا عوارضی دارید، Bella Vou شما را بدون هزینه اضافی درمان می کند
قیمت لابیاپلاستی در BELLA VOU
قیمت لابیاپلاستی بستگی به جراحی شما و نوع بیهوشی دارد. اکثر جراحی های لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی برای بهبود بهبودی، کاهش عوارض و کاهش زمان استراحت انجام می شود. Bella Vou طیف وسیعی از روش ها را برای بهبود ظاهر ناحیه تناسلی و تقویت سلامت صمیمی شما ارائه می دهد.

لابیاپلاستی کلاسیک یا کاهش لابیا مینور 2950 پوند است که شامل تمام مراقبت‌های قبل، مراقبت‌های بعد و بی‌حسی موضعی می‌شود.
کاهش هود کلیتورال 2850 پوند است که شامل تمام مراقبت‌های قبل، مراقبت‌های بعد و بی‌حسی موضعی می‌شود.
کاهش لابیا ماژورا 3350 پوند است که شامل تمام مراقبت‌های قبل، مراقبت‌های بعد و بی‌حسی موضعی می‌شود.
Bella Vou می‌تواند این روش‌ها را برای انجام جراحی تناسلی سفارشی ترکیب کند